KP Pomorzanka Skórcz 1:2 GKS Powiśle Stary Targ

Po bardzo ciężkim meczu przywozimy do Starego Targu upragnione 3 pkt . Bramki strzelili: Damian Willma oraz Maciej Bełz! Brawa dla naszych chłopców za ambicje oraz serducho❤️ , które zostawili na boisku ponieważ mimo wygranej ten mecz nie należał do najłatwiejszych . Można powiedzieć że ciężka praca na treningach zaczyna przynosić rezultaty. Brawooooo!!!!!

• Kliknięć: 101

Zakończenie rundy jesiennej z wynikiem 9:1!

W sobotę nasz zespół zakończył rundę jesienna wygrywając 9:1 z Powiśle Rakowiec awansując tym samym na 6 miejsce w Grupie VI - B klasy. Co przyniesie nam wiosna? Dowiemy się za parę miesięcy, które chcemy dobrze wykorzystać na przygotowania i dać z siebie jeszcze więcej. Jako zespół i zarząd klubu chcemy bardzo podziękować Wójtowi Gminy Stary Targ Wiesławowi Kaźmierskiemu za zakup nowych stroi, które mieliśmy przyjemność nosić na ostatnim spotkaniu 😊 Chcemy również podziękować Dariuszowi Milińskiemu, Zbigniewowi Urbańskiemu, Adamowi Szafrańskiemu, Anastazji Pronin, Rafałowi Studnickiemu, Piotrowi (autoserwis.malbork.pl) oraz Bankowi Spółdzielczemu w Sztumie odział w Starym Targu za okazane wsparcie, bo gdyby nie Wasza pomoc nie udało by nam się reaktywować naszego klubu. Dziękujemy!

Komunikaty, Rozgrywki

• Kliknięć: 294

Wygrana GKS Powiśle!

W wczorajszym meczu (18.09.21) nasz drużyna wygrała starcie na wyjeździe z drużyną Orliki Stary Dzierzgoń kończąc spotkanie wynikiem 0:2 i awansując tym samym na 7 miejsce w tabeli Klasy B!

Bramki zdobył Wojciech Zimny wykorzystując stałe fragmenty gry w 55' rzutem wolnym oraz w 63' rzutem karnym. Brawa dla Wojtka!

Skład w jakim wystąpiliśmy poniżej:

1 - Sebastian Beutler

Więcej zdjęć na naszym FB: Kliknij tutaj

• Kliknięć: 500

GKS POWIŚLE 3:5 CZARNI STRASZEWO

Niestety po poprawnej pierwszej połowie i prowadzeniu naszego zespołu 3:1 z niewiadomych przyczyn w drugiej połowie tracimy 2 bramki wynikające z naszych błędów i drużynie przyjezdnych szybko udaje się wyrównać wynik. Drużyna Czarnych Straszewo zmobilizowana szybkim wyrównaniem dokłada nam jeszcze 2 trafienia wykorzystując nasze odsłonięcie i w ostatecznym rozrachunku kończymy spotkanie 3:5.
Mecz nie wyszedł po naszej myśli lecz nie poddajemy się i walczymy dalej ...

Bramki dla naszego zespołu zdobyli :

Bartłomiej Zimny
 Wojciech Zimny

Dziękujemy wszystkim kibicom za obecność na meczu

• Kliknięć: 349

I Runda Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Malbork

fot. Pomorski ZPN

W najbliższą środę 18 śierpnia o godzinie 18.00 GKS Powiśle Stary Targ rozegra 1 rundę Pucharu Polski z Błękitni Kmiecin. Jest to pierwsze spotkanie poza sparingowe naszej drużyny po reaktywacji tego lata! Trzymamy kciuki i zapraszamy na mecz!

Poniżej wszystkie spotkania 1 rundy szczebla Podokręgu Malborskiego:

Mecz 2. Amatorka Mikołajki Pomorskie – KS Czernin
Mecz 3. Pomezania II Malbork – wolny los