Zakończenie rundy jesiennej z wynikiem 9:1!

W sobotę nasz zespół zakończył rundę jesienna wygrywając 9:1 z Powiśle Rakowiec awansując tym samym na 6 miejsce w Grupie VI - B klasy. Co przyniesie nam wiosna? Dowiemy się za parę miesięcy, które chcemy dobrze wykorzystać na przygotowania i dać z siebie jeszcze więcej. Jako zespół i zarząd klubu chcemy bardzo podziękować Wójtowi Gminy Stary Targ Wiesławowi Kaźmierskiemu za zakup nowych stroi, które mieliśmy przyjemność nosić na ostatnim spotkaniu 😊 Chcemy również podziękować Dariuszowi Milińskiemu, Zbigniewowi Urbańskiemu, Adamowi Szafrańskiemu, Anastazji Pronin, Rafałowi Studnickiemu, Piotrowi (autoserwis.malbork.pl) oraz Bankowi Spółdzielczemu w Sztumie odział w Starym Targu za okazane wsparcie, bo gdyby nie Wasza pomoc nie udało by nam się reaktywować naszego klubu. Dziękujemy!

Komunikaty, Rozgrywki

• Kliknięć: 295